F951A336KSAAQ2
MFR.Part #
F951A336KSAAQ2
JLCPCB Part #
C1957466
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 10V 33uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS