F951A226MQAAQ2
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F951A226MQAAQ2
JLCPCB Part #
C1953704
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 2Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS