F950J477MBAAQ2
MFR.Part #
F950J477MBAAQ2
JLCPCB Part #
C1953103
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 470uF 500mΩ@100kHz 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS