F950J157KBAAQ2
MFR.Part #
F950J157KBAAQ2
JLCPCB Part #
C1961263
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 150uF 400mΩ 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS