F950G686KAAAQ2
MFR.Part #
F950G686KAAAQ2
JLCPCB Part #
C1956756
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 4V 500mΩ 68uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS