F950G477MBAAQ2
MFR.Part #
F950G477MBAAQ2
JLCPCB Part #
C6618830
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 400mΩ 470uF 4V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS