F950G337KTAAQ2
MFR.Part #
F950G337KTAAQ2
JLCPCB Part #
C1953726
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 330uF 4V 800mΩ ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS