F950G227MTAAQ2
MFR.Part #
F950G227MTAAQ2
JLCPCB Part #
C1953664
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 220uF 4V 600mΩ ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS