F950G227KSAAQ2
MFR.Part #
F950G227KSAAQ2
JLCPCB Part #
C1954095
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 220uF 4V 800mΩ ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS