F950G157MPAAQ2
MFR.Part #
F950G157MPAAQ2
JLCPCB Part #
C1954319
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 150uF 4V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS