F950G107KSAAQ2
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F950G107KSAAQ2
JLCPCB Part #
C1957697
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100uF 4V 800mΩ ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS