F950G107KPAAQ2
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F950G107KPAAQ2
JLCPCB Part #
C1953150
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 100uF 4V ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS