F931V684MAA
MFR.Part #
F931V684MAA
JLCPCB Part #
C1955045
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 35V 680nF 7.6Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS