F931V475MBA
MFR.Part #
F931V475MBA
JLCPCB Part #
C1954517
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 3.1Ω@100kHz 35V 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS