F931V155MAA
MFR.Part #
F931V155MAA
JLCPCB Part #
C6618822
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 35V 7.5Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS