F931V155KAA
MFR.Part #
F931V155KAA
JLCPCB Part #
C1955049
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 35V 7.5Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS