F931E475MBA
MFR.Part #
F931E475MBA
JLCPCB Part #
C1952754
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.8Ω@100kHz 25V 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS