F931E226KCC
MFR.Part #
F931E226KCC
JLCPCB Part #
C1954648
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω@100kHz 22uF 25V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS