F931E225MAA
MFR.Part #
F931E225MAA
JLCPCB Part #
C7190196
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 6.3Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS