F931E106MCC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F931E106MCC
JLCPCB Part #
C1968248
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω@100kHz 10uF 25V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS