F931E105KAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F931E105KAA
JLCPCB Part #
C1953821
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1uF 25V 7.5Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS