F931D685KBA
MFR.Part #
F931D685KBA
JLCPCB Part #
C1953476
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω@100kHz 20V 6.8uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS