F931D475MBA
MFR.Part #
F931D475MBA
JLCPCB Part #
C1953570
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.8Ω@100kHz 20V 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS