F931C685MAA
MFR.Part #
F931C685MAA
JLCPCB Part #
C1953286
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.5Ω@100kHz 6.8uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS