F931C336MCC
MFR.Part #
F931C336MCC
JLCPCB Part #
C1954361
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω@100kHz 16V 33uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS