F931C336MBAAJ6
MFR.Part #
F931C336MBAAJ6
JLCPCB Part #
C1954212
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.9Ω@100kHz 16V 33uF 5.3uA 85mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS