F931C336KBA
MFR.Part #
F931C336KBA
JLCPCB Part #
C1954332
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.9Ω@100kHz 16V 33uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS