F931C226MBAAJ6
MFR.Part #
F931C226MBAAJ6
JLCPCB Part #
C1954261
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.9Ω@100kHz 16V 22uF 3.5uA 85mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS