F931C225KAA
MFR.Part #
F931C225KAA
JLCPCB Part #
C1953525
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 5Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS