F931C106KBA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F931C106KBA
JLCPCB Part #
C7190191
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 2Ω@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS