F931C106KAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F931C106KAA
JLCPCB Part #
C1952779
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 3Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS