F931A686MBAAJ6
MFR.Part #
F931A686MBAAJ6
JLCPCB Part #
C1954386
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 123mA@100kHz 6.8uA 68uF 900mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS