F931A336MAA
MFR.Part #
F931A336MAA
JLCPCB Part #
C1953693
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.5Ω@100kHz 33uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS