F931A226MBA
MFR.Part #
F931A226MBA
JLCPCB Part #
C1952769
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.9Ω@100kHz 10V 22uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS