F931A226KAA
MFR.Part #
F931A226KAA
JLCPCB Part #
C1953566
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.5Ω@100kHz 22uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS