F931A156KAA
MFR.Part #
F931A156KAA
JLCPCB Part #
C1953481
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 15uF 2.9Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS