F931A107KCC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F931A107KCC
JLCPCB Part #
C1955225
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 700mΩ@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS