F931A106MAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F931A106MAA
JLCPCB Part #
C3036058
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 3Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS