F930J686MAAAJ6
MFR.Part #
F930J686MAAAJ6
JLCPCB Part #
C1953094
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2Ω@100kHz 6.3V 68uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS