F930J686KCC
MFR.Part #
F930J686KCC
JLCPCB Part #
C1959379
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 68uF 800mΩ@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS