F930J337KNC
MFR.Part #
F930J337KNC
JLCPCB Part #
C1954827
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 330uF 500mΩ@100kHz 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS