F930J226MBA
MFR.Part #
F930J226MBA
JLCPCB Part #
C1953605
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.9Ω@100kHz 22uF 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS