F930J106MAA
MFR.Part #
F930J106MAA
JLCPCB Part #
C1952718
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3Ω@100kHz 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS