F930G476KAA
MFR.Part #
F930G476KAA
JLCPCB Part #
C6554717
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω@100kHz 47uF 4V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS