F930G226KAA
MFR.Part #
F930G226KAA
JLCPCB Part #
C1958791
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω@100kHz 22uF 4V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS