F930G107KBA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F930G107KBA
JLCPCB Part #
C5700843
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 100uF 4V 900mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS