F921D474MAA
MFR.Part #
F921D474MAA
JLCPCB Part #
C1955914
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10Ω@100kHz 20V 31mA@100kHz 470nF 500nA@20℃,1min ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS