F921D105MPA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F921D105MPA
JLCPCB Part #
C7275688
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1uF 20V 20Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS