F921C105MPA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F921C105MPA
JLCPCB Part #
C2156474
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 12Ω@100kHz 16V 1uF 20mA@100kHz 500nA@20℃,1min ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS