F921A226MBA
MFR.Part #
F921A226MBA
JLCPCB Part #
C1956648
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.9Ω@100kHz 10V 22uF 500nA@20℃,1min 79mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS